KONST / Litografier / Litografi 10649273
nr 1064 9273
Litografi
signerad, 15/50, motivet: 83x57
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 18:31:35
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr